Atatürk
HAFTANIN ATAMALARI
HAFTANIN ATAMALARI
FUTBOL HAKEM ATAMA  
  11 KASIM 2023 CUMARTESİ        
14:00 Tümosan Konyaspor Ankara Keçiörengücü U-17 Akademi Cumhuriyet İBRAHİM ÇETİN
  HAKAN GÖÇMEN  Y.BORA ÇAĞIRAN  E.ALP AYDIN CENK GÜNGÖR    
12:00 Kasırgaspor Selçukspor U-16-C Dumlupınar  
  CİHAN EMEKLİ SEMİYE DEMİR  FATMA CAN    
09:30 Konya Gücü Yeni Meramspor U-16-A Şht.Muharrem Samur  
  HÜSEYİN ÇİĞİL SEDANUR KOLDAGÜÇ S.FURKAN .ADIGÜZEL    
12:00 Konya İdman Yurduspor Dudullu Kadınlar 1.Lig Şht.Muharrem Samur  
  A.FURKAN ANAMUR MİNE UGURLU BURCU MERMER ALİ KARAKÖSE  
14:00 Öntur Havzanspor Ereğli Yeşilyurtspor U-16-A Şht.Muharrem Samur  
  MUSTAFA BARUT MEHMET KAKAÇ Ö.FARUK KAYA    
16:00 Meram Kara Kartallar Selçuklu Diriliş Spor U-16-A Şht.Muharrem Samur  
  BAYRAM KIRMIZIGÜL AHMET EROĞLU A.BORA NALCI    
10:00 Karabağ Gençlerbirliği Genç Kartal Spor U-16-B Şht.Nihat Gün  
  B.BEKİR KAYACAN İ.HAKAN AYDOĞMUS BUĞRA ÖZDEMİR    
12:00 Konya Yolspor Taflan Seven Spor U-16-B Şht.Nihat Gün  
  CİHAT BAL MÜCAHİT COPLAN BERNA AKBULUT    
14:00 Yıldızelispor Yeniceoba Spor U-16-B Şht.Nihat Gün  
  FAHRETTİN USLU H.İBARHİM GÜZVELİ MELİSA EROĞLU    
16:00 Konya Masterlerspor Tümosanspor U-16-D Şht.Nihat Gün  
  ABDULKADİR SÖNMEZ ŞAMİL TAŞKIN F.RÜMEYSA BULUT    
14:00 Konya Demirspor Selçuklu Belediyespor U-16-D Şht.Süleyman Ballan  
  MUSTAFA ERGENÇ MEHMET KÖPRÜ MEMİŞ CAN SAKMAN     
14:00 Beyşehir Gençlikspor 1922 Konyaspor U-16-D Beyşehir Sentetik  
  MEHMET ÖZGÜÇ MURAT BUCAKTEPE ABDULLAH DEMİRCİ    
13:00 Ereğli Hayatspor Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor U-16-A Ereğli Sentetik  
  İSMAİL SARIKAYA MURAT BALIKÇI EMİRHAN ERTUL    
14:00 Ilgın Termalspor Anadolu Kartalspor U-16-C Ilgın  
  MUHAMMET KIZILDOĞAN HALİS KARAKAYA MEHMET AKTAŞ    
13:00 Ak Set Kadınhanı Belediye Spor Karatay Belediyespor U-16-C Kadınhanı  
  BARIŞ ERDAL M.EMRULLAH BAYIR BURAK KARAÇAM    
14:00 Karapınar Esnafspor Turanç Spor U-16-B Karapınar  
  OSMAN PARLAK EMİRHAN GENCER VATAN ARSLAN     
  12 KASIM 2023 PAZAR        
13:00 Yıldırımspor Kadıköyspor U-14-A Dumlupınar  
  BERNA AKBULUT        
14:30 Konya Gücü Kasırgaspor U-14-A Dumlupınar  
  SEMİYE DEMİR        
16:00 Anadolu Kartalspor Meram Kara Kartallar U-14-A Dumlupınar  
  SAMİ ULUSOY        
11:30 Taflan Seven Spor Konya Yolspor U-14-B Mehmet Oktut Sahası  
  SİNAN ÜNLÜZEYBEK        
13:00 Karapınar Belediyespor Karatay Belediyespor U-14-B Mehmet Oktut Sahası  
  BURAK KARAÇAM        
14:30 Genç Kartallar Spor Konya Masterlerspor U-14-B Mehmet Oktut Sahası  
  ABDULKADİR SONMEZ        
12:00 Yeni Meramspor Öntur Havzanspor U-14-A Şht.Muharrem Samur  
  BERKAY GONENİR        
14:00 Paye Masterler Moniva Spor Kulübü Akset Kadınhanı Belediyespor B.Süper A Şht.Muharrem Samur  
  DOĞUKAN ERDEM AHMET GÜN MEHMET ÖZGÜÇ MUSTAFA DEMİRTAŞ  
16:00 Selçuklu Diriliş Spor Selçuklu Belediyespor U-14-A Şht.Muharrem Samur  
  EMİRHAN ERTUL        
11:00 Karabağ Gençlerbirliği Maliyespor U-14-B Şht.Nihat Gün  
  MURAT ONAT        
13:00 Yeşil Beyaz Spor Karapınar Esnafspor U-14-B Şht.Nihat Gün  
  AHMET EROĞLU        
14:30 Ereğli Yeşilyurtspor Öz Doğan Spor U-14-C Şht.Nihat Gün  
  MÜCAHİT COPLAN        
12:00 1922 Konyaspor Konya Demirspor U-14-C Şht.Süleyman Ballan  
  M.EMRULLAH BAYIR        
13:30 Yiğit Can Ç.Çumra Belediyespor Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor U-14-C Şht.Süleyman Ballan  
  HALİS KARAKAYA        
15:00 Tümosanspor Seydişehir Gençlerbirliği U-14-C Şht.Süleyman Ballan  
  MUSTAFA DOĞAN        
14:00 Ilgın Belediyespor Meram Karakartallarspor B.Süper A Ilgın  
  RAMAZAN DOĞANAY MÜCAHİT DEMİRER MİNE UĞURLU MİTHAT ÖZEKMEKÇİ  
14:00 Karapınar Belediyespor Öntur Havzanspor B.Süper A Karapınar  
  ŞABAN KARADERİLİ CENK GÜNGÖR OSMAN PARLAK MEHMET SARIÇİÇEK  
14:00 Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor Yiğit Can Ç.Çumra Belediyespor B.Süper A Ereğli Çim saha  
  FATİH SOLMAZ Y.BORA ÇAĞIRAN  FAHRETTİN USLU CAVİT AY  
14:00 Retay Üzümlü Spor Kulübü Ereğli Bereket Tarım Spor B.Süper B Beyşehir Çim saha  
  UĞUR DOĞAN M.ALİ GÜLKARA İSMAİL MORBEL EROL ÖZTUNÇ  
12:00 Beyşehir Gençlikspor Konsey Gençlerbirliği U-14-C Seydişehir  
  A.ŞAMİL TAŞKIN        
14:00 Huğluspor Tokarev Beyşehir Belediyespor B.Süper B Seydişehir  
  KÜRŞAT SARI İBRAHİM BAYATLI MUSTAFA BARUT BEYAZİT YAMAN   
12:00 Konya Sarayönüspor Kulu Belediyespor B.Süper B Sarayönü Sentetik  
  HALİL ERDOĞAN  İSMAİL SARIKAYA BARIŞ ERDAL FATİH DEĞİRMENCİ  
  15 KASIM 2023 ÇARŞAMBA        
10:00 Selçuklu Diriliş Spor Öntur Havzanspor U-16-A Şht.Muharrem Samur  
  İSMAİL MORBEL H.İBARHİM GÜZVELİ SÜLEYMAN ERİLDİZ    
12:00 Yeni Meramspor Meram Kara Kartallar U-16-A Şht.Muharrem Samur  
  ÜMİT ASLAN H.İBARHİM GÜZVELİ SÜLEYMAN ERİLDİZ    
14:00 1922 Konyaspor Konya Masterlerspor U-16-D Şht.Muharrem Samur  
  İSMAİL SARIKAYA EMİRHAN ERTUL SAMİ ULUSOY    
13:00 Genç Kartal Spor Karapınar Esnafspor U-16-B Mehmet Oktut Sahası  
  MUHAMMET KIZILDOĞAN A.TALHA ADİL  F.RÜMEYSA BULUT    
11:00 Taflan Seven Spor Yıldızelispor U-16-B Şht.Nihat Gün  
  OSMAN PARLAK BURAK KARAÇAM EMİRHAN GENCER    
13:00 Karatay Belediyespor Ilgın Termalspor U-16-C Şht.Nihat Gün  
  BARIŞ ERDAL SEDANUR KOLDAGÜÇ BURAK KARAÇAM    
15:00 Turanç Spor Konya Yolspor U-16-B Şht.Nihat Gün  
  CİHAT BAL EMİRHAN GENCER SEDANUR KOLDAGÜÇ    
12:00 Telekomspor Ak Set Kadınhanı Belediye Spor U-16-C Dumlupınar  
  YİĞİT BORA ÇAĞIRAN MEMİŞ CAN SAKMAN TUGAY KILIÇARSLAN    
14:00 Anadolu Kartalspor Kasırgaspor U-16-C Dumlupınar  
  MİNE UĞURLU MEMİŞ CAN SAKMAN TUGAY KILIÇARSLAN    
13:00 Tümosanspor Konya Demirspor U-16-D Şht.Süleyman Ballan  
  BUĞRA ÖZDEMİR ELİF CANAL AHMET EROĞLU    
13:00 Ereğli Yeşilyurtspor Ereğli Hayatspor U-16-A Ereğli Sentetik  
  DOĞUKAN ERDEM HALİS KARAKAYA MEHMET KÖPRÜ    
15:00 Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor Konya Gücü U-16-A Ereğli Sentetik  
  F.SOLMAZ H.KARAKAYA MEHMET KÖPRÜ    
14:00 Yeniceoba Spor Karabağ Gençlerbirliği U-16-B Yeniceoba/Cihanbeyli  
  HÜSEYİN ÇİĞİL VATAN ARSLAN MEHMET AKTAŞ    
14:00 Seydişehir Belediyespor Beyşehir Gençlikspor U-16-D Seydişehir  
  HAKAN GÖÇMEN  MURAT BALIKÇI ABDULLAH DEMİRCİ    
  16 KASIM 2023 PERŞEMBE        
12:00 Selçuklu Belediyespor Yeni Meramspor U-14-A Dumlupınar  
  FATMA RÜMEYSA BULUT        
13:30 Selçuklu Diriliş Spor Yıldırımspor U-14-A Dumlupınar  
  SADIK DEREYATUK        
15:00 Kasırgaspor Kadıköyspor U-14-A Dumlupınar  
  A.ŞAMİL TAŞKIN        
12:00 Telekomspor Konya Gücü U-14-A Şht.Muharrem Samur  
  HALİS KARAKAYA        
13:30 Ilgın Termalspor Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor U-14-C Şht.Muharrem Samur  
  TUGAY KILIÇARSLAN        
15:00 Öntur Havzanspor Anadolu Kartalspor U-14-A Şht.Muharrem Samur  
  MUSTAFA DOĞAN        
12:00 Konya Masterlerspor Karabağ Gençlerbirliği U-14-B Mehmet Oktut Sahası  
  AHMET EROĞLU        
13:30 Karatay Belediyespor Karapınar Esnafspor U-14-B Mehmet Oktut Sahası  
  SÜLEYMAN ERİLDİZ        
15:00 Seydişehir Gençlerbirliği Ereğli Yeşilyurtspor U-14-C Mehmet Oktut Sahası  
  H.İBRAHİM GÜZVELİ        
12:00 Yıldızelispor Genç Kartallar Spor U-14-B Şht.Nihat Gün  
  ABDULLAH DEMİRCİ        
13:30 Maliyespor Karapınar Belediyespor U-14-B Şht.Nihat Gün  
  MURAT BALIKÇI        
15:00 Taflan Seven Spor Yeşil Beyaz Spor U-14-B Şht.Nihat Gün  
  VATAN ARSLAN        
12:00 Öz Doğan Spor 1922 Konyaspor U-14-C Şht.Süleyman Ballan  
  BUĞRA ÖZDEMİR        
13:30 Konya Demirspor Beyşehir Gençlikspor U-14-C Şht.Süleyman Ballan  
  MELİSA EROĞLU        
15:00 Tümosanspor Yiğit Can Ç.Çumra Belediyespor U-14-C Şht.Süleyman Ballan  
  MURAT BUCAKTEPE        
KONYA İL HAKEM KURULU
Bu haber bugün 2 kez, genel toplamda 276 kez görüntülendi.

TFFHGDKONYA